Akıllı Pano MAC OS X

Pastebot 2.1.3 (Mac OS X)

gencbilgin
Yazar gencbilgin

Lisans : Full

Boyut : 8 MB

Arayüz : İngilizce

Sistem : macOS Sierra

Firma : Tapbots, LLC

Güncelleme : 20.04.2017

Kopyaladığınız herşey akıllı panoda

Kopyala yapıştır iş akışınızın bir parçasıysa, Pastebot verimliliğinizi artırmak için vazgeçilmez bir araçtır. Daha önce kopyaladığınız kupürleri hızlıca geri çağırın ve yapıştırmadan önce formatlamak için güçlü metin filtreleri uygulayın. Sırayla yapıştırmak için birden çok kupürü sıraya koyun. Pastebot her zaman çalışıyor ve yalnızca kopyalama ve yapıştırma komutatı için bir klavye kısayolu var.

Pano Geçmişi

Pastebot kopyaladığınız her şeyi kaydeder, böylece ileride bunları çabucak geri alabilirsiniz. Sık kullanılan kırpmaları özel kalıplara kaydedin ve düzenleyin ve kartonlara erişmek ve belirli kırpmaları yapıştırmak için klavye kısayollarını oluşturun.

Güçlü Filtreler

Canlı bir önizleme ile güçlü filtreler oluşturun ve bunları yapıştırırken uygulayın. Filtrelerinizi kullanarak hızlı yapıştırmak ve diğer Pastebot kullanıcılarıyla paylaşmak için filtrelerinizi dışa aktarmak için klavye kısayolları oluşturun.

Hızlı Yapıştırma Menüsü

Pastebot ihtiyacın olduğu zaman oradadır ve olmadığında görünmez olur. Herhangi bir uygulamadan kupürlerine hızla erişin ve yapıştırmadan önce kupürleri arama, önizleme veya filtreleyin. Sırayla yapıştırılacak kupürlerin sırasını bile ayarlayabilirsiniz.

Sıralı Yapıştır

Bir dizi ardıltı ard arda yapıştırın. Kopyaladığınız sırada bir sıra oluşturun veya Pastebot’taki kupürleri yapıştırmak istediğiniz sıraya göre sıraya koyun.

NASIL KURULUR?
1- Pastebot’u Uygulamalara sürükleyip bırakınız.
2- Uygulama zaten crack’li. Direk uygulamalardan acınız.
3- Güle Güle kullanın

İndirme linkleri kilitli

kullanıcı adı ve parolanızı girerek linke ulaşabilirsiniz.

VİP üyelik için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

gencbilgin

gencbilgin

Deneyimli Mac OS X kullanıcısıyım. Sizlere faydalı olabilmek adına uygulamaya ve oyun paylaşmaktayım.

Yorum Bırakın

yoast seo premium free