MAC OS X Resim/Grafik/Tasarım Ses/Müzik/Video/Ekran

DaVinci Resolve Studio 12.5.5 (Mac OS X)

gencbilgin
Yazar gencbilgin

Lisans : Crack

Boyut : 225 MB

Arayüz : İngilizce

Sistem : macOS Sierra

Firma : Blackmagic Design Inc

Güncelleme : 01.03.2017

Profesyonel video ve renk düzeltme!

DaVinci Resolve 12.5 Studio, profesyonel video düzenleme yazılımını dünyanın en gelişmiş renk düzeltici ve inanılmaz yeni efektlerle birleştirerek artık tek bir yazılım aracında düzenleyebilir, renkleri düzeltebilir, efektler ekleyebilir ve baştan sona proje teslim edebilirsiniz! Bu muazzam yeni güncelleme, 1.000 geliştirmeyi ve her zamankinden daha hızlı düzenleme ve daha da zenginleştirmeyi sağlayan 250 yeni özellik içeriyor!

DaVinci Çözümü 12.5 Studio, profesyonel Hollywood editörleri ve renkistlerin neredeyse tüm önemli film, epizodik televizyon programları ve reklamlarda kullandığı yazılımın aynı versiyonudur! Başka hiçbir sistemin eşleşemeyeceği güzel görüntüler üretmek için ultra geniş dinamik aralık 32 bit float YRGB görüntü işleme ve GPU hızlandırması elde edersiniz.

Hızlı Düzenleme
DaVinci şimdi 12.5 Çöz yeni düzenleme özellikleri çok sayıda ile hemen hemen her düzenleme ve akla gelebilecek aracı kırparak var! Bağlam duyarlı kırpma, düzenlemeleri hızlı bir şekilde birleştirmek için sezgisel düzenleme katmanı ve daha fazlasını elde edin. Profesyonel düzenleme özelliklerine ek olarak, yeni ripple üzerine yazma ve devrim yaratan yeni bir ses dalga formu yer paylaşımı gibi başka herhangi bir yazılımda bulamayacağınız benzersiz araçlar da bulmanıza yardımcı oluyor ve bu da sesli işaretleri inanılmaz derecede hızlı bulmanıza ve düzenlemenize olanak tanır!

Daha iyi Renk
DaVinci Resolve yeni HDR araçları ve ResolveFX birlikte, birincil ve ikincil renk düzeltme araçlarını inanılmaz zengin özellikleri. Bir düzenleme zaman çizelgesinde renk düzeltmesi yapmanızı zorlayan diğer editörlerin aksine, DaVinci Çözümü 12.5 Stüdyosu, diğer düzenleme sistemlerinin çok ötesine geçen yüksek son renk çalışmaları için tasarlanmış özel bir arayüze sahiptir. En iyisi, tek bir tıklamayla istediğiniz zaman düzenleme ve renk düzeltme arasında ileri geri geçiş yapabilirsiniz!

Yeni Etkileri
DaVinci Resolve 12.5 ResolveFX, bulanıklık, ışık ışınları, mozaikler ve daha fazlası gibi yüksek performanslı GPU hızlandırmalı eklentileri inanılmaz bir koleksiyon tanıttı! Zaman çizelgesinde daha fazla geçiş, ekranda başlık düzenleme, geliştirilmiş ana kareler animasyonu ve eğri düzenleme, yeni hız rampaları efektleri ve görsel efektler için Fusion’a çekimler yapmanızı ve göndermenizi sağlayan Fusion Connect’i de alırsınız!

DaVinci Ek Özellikler 12.5 Stüdyo Çöz
DaVinci Studio ücretsiz sürümü ile aynı özelliklere sahiptir, ama aynı zamanda size böyle zamansal ve mekansal gürültü azaltma, optik kalite hareketi ve bulanıklık efektleri, objektif distorsiyon düzeltme gibi ek yaratıcı araçlar sağlar 12.5 Çöz de-titreşim, Lens fişekleri, objektif bulanıklığı ve film tahıllı. Aynı zamanda en yeni HDR (yüksek dinamik aralık) derecelendirme ve stereoskopik 3D araçları, uzaktan işleme, daha yüksek çözünürlüklü çıktı ve aynı anda birden fazla kişinin aynı projede çalışmasına izin veren şaşırtıcı bir işbirliği iş akışı araçları seti alırsınız!

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
grafik belleği 2GB minimum, MacPro, iMac veya MacBook. Video için hızlı bir sabit disk, 16GB sistem belleği, Mac OS X 10.10.5 veya üstü, en az 1440 x 900 çözünürlüklü ekran ve OpenCL. Uyumlu formatlar, codec bileşenleri ve birlikte işlerlik bilgileri için Blackmagic Design web sitesini ziyaret edin.

Blackmagic Design bayilerinden edinilebilen DaVinci Çözümü 12.5 Stüdyosu’nun tam perakende sürümü CUDA ile uyumluluk sağlar, daha da fazla OpenFX eklentisi ve VST eklentileri ile çalışır ve daha fazla kontrol paneli seçeneği ile kullanılabilir!

EŞSİZ DÜZENLEME ÖZELLİKLERİ
Multi-track zaman çizelgesi
Kutuları, Akıllı Kovaları ve Güç Kovaları
zaman kodu veya dalga üzerinden otomatik ses / video senkronizasyonu
profesyonel düzenleme ve araçları kırparak düzinelerce
kırpma Bağlam duyarlı zaman çizelgesi
Asimetrik ve dinamik JKL kırpma
7 düzenleme seçenekleri ile Hızlı düzenleme bindirme
Multi Camera düzenleme
Ses kaynak görüntüleyici içinde dalga bindirmeleri
Hız değişiklikleri ve zaman remapping
Timeline tabanlı ana kare ve eğri editörü
Özelleştirilebilir geçişler
ekranda ses mikseri ve ses eklentileri
profesyonel tipografi ile Zengin Metin yazılama kontrol
CSV aracılığıyla Meta destek, anahtar kelime etiketleri, ithalat / ihracat
Özelleştirilebilir klavye kısayolları

NASIL KURULUR?
1- DaVinci Resolve Studio’yu Uygulamalara sürükleyip bırakınız.
2- Uygulama zaten crack’li. Direk uygulamalardan acınız.
3- Güle Güle kullanın!!!

[sociallocker id=”7877″]

DaVinci Resolve Studio 12.5.5 macOS Sierra Crack - 225MB

DaVinci Resolve Studio 12.5.4 macOS Sierra Crack - 210MB

DaVinci Resolve Studio 12.3 Mac Crack - 172MB

[/sociallocker]

Yazar Hakkında

gencbilgin

gencbilgin

Deneyimli Mac OS X kullanıcısıyım. Sizlere faydalı olabilmek adına uygulamaya ve oyun paylaşmaktayım.

Yorum Bırakın

yoast seo premium free