MAC OS X Web Araçları

Adguard 1.4.1 (Mac OS X)

gencbilgin
Yazar gencbilgin

Lisans : Full

Boyut : 35 MB

Arayüz : Türkçe

Sistem : macOS Sierra

Firma : Adguard

Güncelleme : 16.03.2017

Adguard ile temiz ve güvenli internet tadını çıkarın

Adguard Nedir?

Mac’ler ve Apple dizüstü bilgisayarları kullanmak oldukça güvenlidir, ancak reklam engelleyiciler söz konusu olduğunda, Mac’ler gerçek sorunlarla karşılaşırlar. Zaten mevcut çözümler OS X’in özelliklerini dikkate almamaktadır. Bu, Safari tarayıcısında çalışma kararlılığını büyük ölçüde etkiler ve bu reklam engelleme uzantıları, işlerini düzgün şekilde yerine getiremez, özellikle de video reklamlar bir sorun oluşturur.

Yeni Adguard, herhangi bir dikkat dağıtıcı olmadan web’de gezinmenin keyfini çıkarmanızı sağlar. YouTube, Twitch veya başka herhangi bir web sitesinde video reklamlar değil, izlemek istediğiniz videoları izleyin. Facebook ve diğer sosyal ağlardaki sonsuz afişlerde değil, arkadaşlarınızın fotoğraflarına bakın. Adguard size seçim özgürlüğü verir ve sinirlerinizi kurtarır. OS X’te kullanım için özel olarak geliştirildiği için tüm tarayıcılarla mükemmel çalışır.
Adguard ne yapabilir?

– Reklam engelleyici. Gelen trafiğin tamamının filtrelenmesi ve daha fazlası, sayfalara yüklenmeden önce reklamların engellenmesi.

– Güvenlik Tarama. Adguard, veritabanımızı kullanarak herhangi bir zararlı içeriği her sayfayı kontrol eder ve potansiyel olarak tehlikeli olanlardan gelen istekleri engeller.

– Gizlilik koruması. Herhangi bir sayaç ve izleme aleti güçlü Spyware filtresi tarafından engellenir. Adguard ile Internet’teki eylemlerinizin gizliliği için endişelenmeyi bırakabilirsiniz.

Neden Adguard?

– Adguard tüm tarayıcılarda çalışır. Safari, Chrome – adını siz koyun. İstisna yok.

– Kurulumu kolaydır. Birkaç tıklama ile Mac’iniz reklamlardan korunuyor. Aşırı komplike ayarlarla mücadele etmek zorunda değilsiniz – sadece nette sörf yapın ve Adguard tüm işi yapacaktır.

– Video reklamları engelleme. Herhangi bir sitedeki herhangi bir video reklamı – Adguard onu engelleyecektir.

– Uygulama filtreleme. Adguard tarayıcı için sadece bir addon olmaktan öte bir şey. Mac’inizdeki herhangi bir uygulamada reklamlardan kurtulmanıza yardımcı olabilir.

– Tüm OS X sürümlerinde 10.7 64-bit ve daha üstü desteklenir.

– Adguard, Adguard Yardımcısı ve filtreleme günlüğü gibi ek özelliklere sahip, sezgisel ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

– Günlük reklam filtreleri ve kimlik avı veritabanları güncellemeleri.

NASIL KURULUR?
1- Adguard’ı Uygulamalara sürükleyip bırakınız.
2- Uygulama zaten crack’li. Direk uygulamalardan acınız.
3- Güle Güle kullanın

Adguard 1.4.1 TR macOS Sierra Crack – 34MB

GOOGLE DRIVE I MEGA

Adguard 1.4.0.375 TR macOS Sierra Crack – 42MB

GOOGLE DRIVE

Adguard 1.4.0.372 TR macOS Sierra Crack – 41MB

GOOGLE DRIVE

Adguard 1.4 TR macOS Sierra Crack – 41MB

GOOGLE DRIVE

Yazar Hakkında

gencbilgin

gencbilgin

Deneyimli Mac OS X kullanıcısıyım. Sizlere faydalı olabilmek adına uygulamaya ve oyun paylaşmaktayım.

8 Yorumlar

Yorum Bırakın

yoast seo premium free