İstek Hattı

İstediğiniz programların adını yazın istek listemize ekleyelim.

Gönder

4K Converter 6.5.31 macOS Sierra Full İndir

Lisans : Crack

Boyut : 43 MB

Arayüz : İngilizce

Sistem : macOS Sierra

Firma : Aiseesoft Studio.

Güncelleme : 12.01.2017

4K’yı HD / SD’ye dönüştür

4K videoları daha fazla cihazda oynatmak için 1080p, 720p’ye dönüştürün. 4K videoyu 4K MP4, 4K AVI, 4K MKV, vb. Gibi diğer 4K formatlarına da dönüştürebilirsiniz.

Mac’te 4K video düzenleme

Yerleşik düzenleme işlevi, daha iyi bir keyif için parlaklık, kontrast, doygunluk, renk tonunu ayarlamanızı sağlar. Buna ek olarak, kesebilir, birleştirebilir, döndürebilir ve 4K video filigran ekleyebilirsiniz.

4K video ve filminiz varsa bunları daha düşük çözünürlüğe indirgeyebilirsiniz. Profesyonel 4K dönüştürücü, 4K videonuzu Mac, HD TV, iPad ve daha akıllı telefonlar gibi daha fazla cihazda oynatmak için 1080p, 720p ve hatta daha düşük video çözünürlüğüne dönüştürmenize olanak tanır.

4K videoyu daha popüler video formatlarına dönüştürme
En son 4K kodlama / kod çözme teknolojisini destekleyen bu 4K UHD Dönüştürücü, 4K videonuzu 4K TV veya diğer cihazlarınız tarafından desteklenen diğer tüm video formatlarına dönüştürebilirsiniz. 4K video kamera ile 4K video yakaladıysanız ve 4K videoyu YouTube’a yüklemek istiyorsanız, bu 4K UHD Dönüştürücüsü yardımıyla YouTube destekli formatlara dönüştürebilirsiniz.

Videoyu düşük çözünürlükten 4K’ye yükseltin

Şu ana kadar 4K video kaynağı sınırlıdır. Ancak yine de 4K çözünürlüklü videolar almanın bir yolunuz var. 4K UHD Converter ile, video çözünürlüğünüzü daha düşük çözünürlükten Mac bilgisayarınızdaki 4K’ye kadar kolayca yükseltebilir ve 4K TV veya 4K monitörde 4K efektin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mac’te 4K videoları düzenleme
Profesyonel bir 4K Dönüştürücü olarak, bu yazılım Mac’te 4K videolarınızı düzenlemeniz için bazı temel düzenleme işlevlerini desteklemektedir. Örneğin, dahili düzenleyici, video parlaklığını, kontrastı, tonunu, kontrastını istediğiniz gibi ayarlamanıza, video telif hakkını korumak için filigran eklemenize, 2D’yi 3D’ye dönüştürmenize, videoyu doğru açıyla döndürmenize ve birden fazla sayıda birleştirmenize olanak tanır 4K videoları birine ekleyin. Basit ama kullanışlı işlevler 4K video düzenleme için tüm temel gereksinimleri karşılayabilir

NASIL KURULUR?
1- 4K Converter’i Uygulamalara sürükleyip bırakınız.
2- Uygulama zaten crack’li. Direk uygulamalardan acınız.
3- Güle Güle kullanın

4K Converter 6.5.31 macOS Sierra Crack – 43MB

Google Drive ile İNDİR

4K Converter 6.5.29 macOS Sierra Crack – 43MB

Google Drive ile İNDİR

İlgili Makaleler

Yazar Hakkında Tüm yazıları göster Yazar web sitesi

admin

iyi bir mac kullanıcısıyım ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sürekli uygulamaya paylaşmaktayım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * olarak işaretlenmiştir.

yoast seo premium free
/* ]]> */