MAC OS X Ses/Müzik/Video/Ekran

4K Converter 6.5.55 (Mac OS X)

gencbilgin
Yazar gencbilgin

Lisans : Full

Boyut : 50 MB

Arayüz : İngilizce

Sistem : macOS Sierra

Firma : Aiseesoft Studio.

Güncelleme : 31.05.2017

4K’yı HD / SD’ye dönüştür

4K videoları daha fazla cihazda oynatmak için 1080p, 720p’ye dönüştürün. 4K videoyu 4K MP4, 4K AVI, 4K MKV, vb. Gibi diğer 4K formatlarına da dönüştürebilirsiniz.

Mac’te 4K video düzenleme

Yerleşik düzenleme işlevi, daha iyi bir keyif için parlaklık, kontrast, doygunluk, renk tonunu ayarlamanızı sağlar. Buna ek olarak, kesebilir, birleştirebilir, döndürebilir ve 4K video filigran ekleyebilirsiniz.

4K video ve filminiz varsa bunları daha düşük çözünürlüğe indirgeyebilirsiniz. Profesyonel 4K dönüştürücü, 4K videonuzu Mac, HD TV, iPad ve daha akıllı telefonlar gibi daha fazla cihazda oynatmak için 1080p, 720p ve hatta daha düşük video çözünürlüğüne dönüştürmenize olanak tanır.

4K videoyu daha popüler video formatlarına dönüştürme
En son 4K kodlama / kod çözme teknolojisini destekleyen bu 4K UHD Dönüştürücü, 4K videonuzu 4K TV veya diğer cihazlarınız tarafından desteklenen diğer tüm video formatlarına dönüştürebilirsiniz. 4K video kamera ile 4K video yakaladıysanız ve 4K videoyu YouTube’a yüklemek istiyorsanız, bu 4K UHD Dönüştürücüsü yardımıyla YouTube destekli formatlara dönüştürebilirsiniz.

Videoyu düşük çözünürlükten 4K’ye yükseltin

Şu ana kadar 4K video kaynağı sınırlıdır. Ancak yine de 4K çözünürlüklü videolar almanın bir yolunuz var. 4K UHD Converter ile, video çözünürlüğünüzü daha düşük çözünürlükten Mac bilgisayarınızdaki 4K’ye kadar kolayca yükseltebilir ve 4K TV veya 4K monitörde 4K efektin keyfini çıkarabilirsiniz.

Mac’te 4K videoları düzenleme
Profesyonel bir 4K Dönüştürücü olarak, bu yazılım Mac’te 4K videolarınızı düzenlemeniz için bazı temel düzenleme işlevlerini desteklemektedir. Örneğin, dahili düzenleyici, video parlaklığını, kontrastı, tonunu, kontrastını istediğiniz gibi ayarlamanıza, video telif hakkını korumak için filigran eklemenize, 2D’yi 3D’ye dönüştürmenize, videoyu doğru açıyla döndürmenize ve birden fazla sayıda birleştirmenize olanak tanır 4K videoları birine ekleyin. Basit ama kullanışlı işlevler 4K video düzenleme için tüm temel gereksinimleri karşılayabilir

NASIL KURULUR?
1- 4K Converter’i Uygulamalara sürükleyip bırakınız.
2- Uygulama zaten crack’li. Direk uygulamalardan acınız.
3- Güle Güle kullanın

İndirme linkleri kilitli

kullanıcı adı ve parolanızı girerek linke ulaşabilirsiniz.

VİP üyelik için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

gencbilgin

gencbilgin

Deneyimli Mac OS X kullanıcısıyım. Sizlere faydalı olabilmek adına uygulamaya ve oyun paylaşmaktayım.

Yorum Bırakın

yoast seo premium free